3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

اهمیت مدیریت سرمایه در معامله‌گری فارکس + ویدیو آموزشی

از مجموعه آموزشی فارکس در این جلسه به اهمیت مدیریت سرمایه در معامله‌گری فارکس میپردازیم لطفا برای یادگیری بهتر ویدیو آموزشی درون مقاله را مشاهده بفرمایید.
جلسه چهاردم فارکس مقدماتی

اهمیت مدیریت سرمایه در معامله‌گری

مدیریت پول یک تکنیک و مسئله بسیار حیاتی است که هر معامله‌گری باید قبل از شروع به ترید، روی آن مسلط باشد. زمانی که شما یاد می‌گیرید چطور سرمایه خود را مدیریت کنید، این شانس را پیدا خواهید کرد که به صورت بلند مدت در بازار بمانید. هدف از مدیریت پول برای معامله گران کاهش ریسک و در عین حال دستیابی به سودهای منطقی و رشد حساب به صورت منطقی و منظم است. یکی دیگر از جنبه‌های مدیریت سرمایه کنترل ضرر است؛ به هر حال در هر تجارتی ضرر وجود دارد و اگر شما بتوانید ضررهای خود را تا حد زیادی کنترل و مدیریت کنید، می‌توانید در این بازار بمانید و آن‌ها را جبران کنید.

مدیرت مالی در فارکس
مدیریت مالی در بازار فارکس، جز مهم ترین بخش هایی است که تریدرها باید به آن مسلط باشند.

ابزار مدیریت سرمایه

زمانی که شما می‌خواهید وارد یک پوزیشن معاملاتی شوید باید قبل از هر کاری ریسک آن را محاسبه کنید تا به طور دقیق مشخص کنید که حجم معامله، محل ورود، حد ضرر و حد سود شما کجاست. ما در آکادمی پیروزی برای مدیریت سرمایه شما یک ربات مدیریت سرمایه به صورت هدیه به شما داده خواهد شد که روی متاتریدرتان نصب می‌کنید.

این ربات کمک می‌کند که شما به صورت کاملاً حرفه‌ای بتوانید مدیریت سرمایه خود را در هر معامله انجام دهید. برای آموزش کامل کار با ربات مدیریت سرمایه می‌توانید ویدئوی جلسه چهاردهم را مشاهده کنید.

آنچه در مقاله مدیریت سرمایه خواندیم:

در این مقاله متوجه شدیم که شما هرچقدر هم روی اصول معامله‌گری مسلط شده باشید تا زمانی که نتوانید مدیریت سرمایه را به صورت صحیح انجام دهید، نمی‌توانید به طور منظم سودده باشید. برای مدیریت سرمایه ابزارهای مختلفی وجود دارد که آکادمی پیروزی یکی از بهترین ربات‌های مدیریت سرمایه اختصاصی خود را در پایان این دوره در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به راحتی با نصب آن روی متاتریدر خود، به کمک آن مدیریت سرمایه را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

فهرست مطالب

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *