3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

تجارت در بازار های جهانی

سریع‌ترین روش تبدیل شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای فارکس

اگر زمان کافی برای آموزش دیدن در بازار فارکس را ندارید این دوره مناسب شماست.

توضیحات دوره

دوره تجارت در بازار های جهانی ویژهٔ افرادی طراحی شده است که هیچ‌گونه اطلاعاتی در زمینه فارکس ندارند و تازه می‌خواهند وارد این بازار بزرگ مالی شوند. شما با استفاده از دوره “تجارت در بازار های جهانی” به صورت قدم به قدم، اما بسیار سریع و به دور از هرگونه مطالب اضافی، می‌آموزید که بازار فارکس چیست، چه اصولی دارد و چطور باید فعالیت خود را در این بازار شروع کنید. اصول آموزشی دوره تجارت در بازار های جهانی به صورت کلی به ۳ بخش تقسیم می‌شود، ۱-آشنایی با بازار ۲-فراگیری استراتژی‌های معاملاتی ۳- آموزش تحلیل بنیادین در این سه بخش شما ابتدا با بازار فارکس آشنا خواهید شد، تمامی اصطلاحات اولیه را می‌آموزید و یادمی‌گیرید که به صورت کلی این بازار چگونه عمل می‌کند، در بخش دوم آموزش‌ها چند استراتژی کاربردی به شما آموزش داده می‌شود که به‌خوبی باید آن‌ها را تمرین و در بازار پیاده‌سازی کنید. در این مسیر مدرس در کنار شما خواهد بود و قدم به قدم عملکرد شما را زیر نظر گرفته و راهنمایی‌های لازم را برایتان انجام می‌دهد. در بخش آخر آموزش نیز شما با تحلیل بنیادی در فارکس و عوامل تأثیرگذار روی روند حرکتی نمادها از جمله اخبار، داده‌های اقتصادی و … آشنا می‌شود و یاد می‌گیرید که چطور بتوانید یک نماد را به صورت بنیادین تحلیل کنید. در پایان این دوره شما از یک فرد مبتدی به یک تریدر سطح متوسط تبدیل شده‌اید که می‌توانید با تکیه‌بر موارد آموزشی دوره و همچنین تمرین‌های خود، به سطح اولیه‌ای از درآمد در فارکس دست پیدا کنید. آکادمی پیروزی برای کمک به معامله گران مبتدی، یک ربات مدیریت سرمایه نیز به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، تا بتوانند از طریق این اکسپرت، وضعیت مالی خود را مدیریت کنند.

سرفصل های دوره

۰(۰ امتیازات)

تجارت در بازار های جهانی

اطلاعات دوره

قیمت:

2,500,000 تومان

مهندس امیر حسین پیروزی

مدرس

تحلیلگر و تریدر شرکت های برتر سرمایه گذاری بین المللی

اشتراک گذاری:

رتبه بندی و بررسی دانشجویان

No Review Yet
No Review Yet

سوالات متداول

امکان دانلود جلسات دوره ها وجود دارد؟

خیر چنین امکانی وجود ندارد پس از خرید دوره لینک ورود به دوره برای شما ارسال میشود.

برای مشاهده دوره ها محدودیت زمانی دارم؟

خیر مشاهده دوره ها هیچگونه محدودیت زمانی ندارد و پس از ورود به پنل میتوانید آنها را در قسمت دوره های من ببینید.

پشتیبانی سایت به چه صورت است؟

شما میتوانید سوالات خود را در رابطه با دوره ها پنل کاربری و ورود به سایت از طریق تلگرام شماره ثابت مجموعه و تیکت زدن با ما در میان بگذارید.

دوره جت فارکس مناسب چه کسانی است؟

دوره جت مناسب افرادی است که کاملاً مبتدی هستند ولی می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان با ساده‌ترین روش آموزشی، فعالیت اولیه خود را در بازار آغاز کنند.

در دوره جت فارکس چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

این دوره شامل سه بخش اصلی است، در بخش اول با ساختار بازار آشنا می‌شوید و روانشناسی بازار را یاد می‌گیرید، سپس استراتژی‌های مشخص را برای شروع معامله‌گری در بازار می‌آموزید و در بخش سوم نیز با تحلیل بنیادی آشنا می‌شوید تا بتوانید وضعیت بازار با به‌صورت حرفه‌ای‌تر رسد کنید.

زمان دوره جت فارکس چقدر است؟

کل آموزش دوره جت فارکس ۱۵ ساعت است و در آن سعی شده که فقط مطالب کاملاً کاربردی آموزش داده شود. شما با تمرین و همکاری منتورها، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از فردی مبتدی به یک تریدر حرفه‌ای تبدیل شوید.

دوره های پیشنهادی