3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

بورسیه آکادمی پروزی شوید!

امروزه در کشورمان، افراد مستعد و علاقه مند زیادی به بازارهای مالی هستند که توانایی فعالیت در این حوزه را دارند، اما به دلیل هزینه‌های بالای آموزش و همچنین نداشتن سرمایه اولیه برای معامله گری، متاسفانه فرست شکوفا کردن استعداد خود را در این زمینه از دست می‌دهند. آکادمی پیروزی در راستای مسئولیت اجتماعی خود طرح ارائه بورسه Scholarship را راه اندازی کرده که ویژه چنین افرادی است.

چه کسانی بورسیه می‌شوند؟

اگر شما به کار در بازارهای مالی چون فارکس علاقه مند هستید و یا استعداد کافی در این زمینه را دارید، نگران هزینه‌های آن نباشید. فقط کافی است فرم زیر، مبنی بر درخواست بورسیه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

روند ارائه بورسیه چگونه است؟

روند ارائه بورسیه به این شکل است که شما ابتدا یک درخواست با پرداخت هزینه برای آکادمی پیروزی ارسال می‌کنید، در نظر داشته باشید که هزینه دریافت شده صرف برای آن است که فقط افرادی که واقعاً مسمم به حضور در مجموعه هستند درخواست ارسال کنند، ضمن اینکه بعد از پذیرش بورسیه، هزینه اولیه به شما بازگردانده خواهد شد. بعد از ثبت نام یک جلسه مصاحبه حضوری یا آنلاین برای شما برگزار خواهد شد تا توسط کارشناسان مورد سنجش قرار بگیرید. سپس نتیجه از طریق راههای ارتباطی به شما اطلاع رسانی خواهد شد. پس یک بار دیگر مسیر دریافت بورسه را به صورت موردی مرور می‌کنیم

۱. ارائه درخواست بورسه ۲. بررسی اولیه ۳. مصاحبه حضوری ۴. بررسی نهایی ۵. پذیرفته شدن و آغاز دوره

بورسیه شامل چه خدماتی می‌شود؟

بورسیه آکادمی پیروزی شامل خدمات خواهد شد که در نهایت شما را به یک معامله گر حرفه‌ای تبدیل کرده و تمامی ابزار کار را در اختیارتان قرار دهد. به این صورت که اگر در بورسیه پذیرفته شوید، در گام اول براساس سطح توانایی‌هایی که دارید آموزش‌های اختصاصی برایتان آغاز می‌شود، پس از سپری کردن این آموزش‌ها و هنگامی که آماده ورود به بازارهای مالی شدید، با کمک یک منتور معالات خود را شروع خواهید کرد، در مرحله بعدی سرمایه کافی و مناسب با سطح توانایی شما از طریق آکادمی پیروی به شما تعلق خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که افراد برگزیده می‌توانند به عنوان همکار در این مجموعه برای پوزیشن های مختلف شغلی (معامله گر، تحلیل گر و ...) مشغول به کار شوند. همانطور که گفته شد بورسه آکادمی پیروزی شامل موارد زیر خواهد شد:

۱. آموزش اختصاصی (تکنیکال، فاندامنتال، استراتژی، مدیریت مالی و ...) ۲. منتورینگ ۳. ارائه سرمایه ۴. استخدام در مجموعه

ما در آکادمی پیروزی به دنبال آن هستیم که تمامی علاقه مندان و افراد مستعد بتوانند روزی همکار ما شوند!

مسیر بورسیه شدن

درخواست، مصاحبه آنلاین؛ اعلام نتیجه، شروع برنامه آموزشی متناسب با شخص، منتورینگ دائمی برای ترید، وارد کار