3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

روش کسب درآمد از فارکس بدون دانش معامله گری + ویدیو آموزشی

از مجموعه آموزشی فارکس در این جلسه به روش کسب درآمد از فارکس بدون دانش معامله گری میپردازیم لطفا برای یادگیری بهتر ویدیو آموزشی درون مقاله را مشاهده بفرمایید.
جلسه پنجم فارکس مقدماتی

روش های کسب درآمد از بازار فارکس

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که راه درآمد از فارکس این است که فقط بتوانند در آن معامله کنند. این حرف تحت تاثیر تبلیغات دروغین است که اساتید جعلی برای فروش پکیج‌های خود در بین علاقه‌مندان به این بازار منتشر شده. اتفاقاً کسب درآمد از طریق تبدیل شدن به یک تریدر حرفه‌ای طولانی‌ترین و سخت‌ترین راه درآمد از فارکس است، زیرا برای این کار نیاز است که شما حداقل دو سال در این بازار فعالیت کنید، آزمون و خطا کنید و بخش بزرگی از سرمایه خود را نیز احتمالاً در این مسیر از دست بدهید. اما در طرف مقابل روش‌های فوق‌العاده سریع و آسان‌ترین وجود دارد که کمک می‌کند شما فقط با سرمایه‌گذاری در آن‌ها، بتوانید از فارکس سود کسب کنید و نیازی نباشد که وقتتان را درگیر آموزش کنید. از جمله مهم‌ترین روش‌های کسب سود از بازار فارکس به شرح ذیل است:

  1. حساب پم
  2. کپی تریدینگ
  3. ربات‌های معامله‌گر

این سه روش جز مهم‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در بازار فارکس است که کمک می‌کند بتوانید بدون دانش بالا، اجازه دهید که سرمایه شما برایتان کار کند و نیازی نباشد تا خودتان درگیر بازار فارکس شوید.

حساب پم (صندوق سرمایه گذاری)

حساب پم یا همان صندوق‌های سرمایه‌گذاری، در واقع یک صندوق سرمایه‌گذاری مشترک است که توسط یک مدیر حساب ایجاد می‌شود و سرمایه‌گذاران به میزان دلخواه با واریز مبلغی در صندوق، درون آن سرمایه‌گذاری می‌کنند.

حساب پم (صندوق سرمایه‌گذاری)
صندوق سرمایه گذاری یا حساب پم برای ترید جمعی استفاده می‌شود.

سپس مدیر حساب با تمام پول جمع شده به معامله می‌پردازد. معمولاً سود حساب بر اساس میزان سرمایه‌گذاری (درصدی) که در صندوق شده بین اعضا تقسیم می‌شود، البته درصدی از سود هم به مدیر حساب بابت کارمزد پرداخت می‌شود که کاملاً منطقی است. شما با این کار اجازه می‌دهید که یک مدیر حرفه‌ای حساب که سال‌ها تجربه معامله گری را دارد، بجای شما معامله کند. دقت داشته باشید که در حساب پم مدیر حساب دسترسی برای برداشت پول‌ها ندارد و فقط می‌تواند با آن‌ها معامله کند.

کپی تریدینگ

 

کپی تریدینگ نیز روش دیگری برای سرمایه‌گذاری در فارکس است. در کپی تریدینگ برخلاف صندوق سرمایه‌گذاری، شما پول را به حسابی هیچ‌کس واریز نمی‌کنید بلکه پول در حساب معاملاتی خودتان است ولی یک تریدر حرفه‌ای که در حال معامله روی حساب خودش است را انتخاب می‌کنید تا معاملات آن شخص برای شما نیز کپی شود. به این معنی که هر معامله‌ای که تریدر روی حساب خودش انجام دهد، برای شما نیز عیناً کپی خواهد شد. شما می‌توانید در بخش کپی ترید بروکر خود شرایط معاملاتی تریدرهای مختلف را نگاه کنید و آن تریدری را انتخاب کنید که میزان ریسک، سرمایه، سود و نوع معامله‌گری‌اش با اهداف سرمایه‌گذاری شما یکسان است.

کپی تریدینگ
سرویس کپی تریدینگ برای کپی کردن معاملات از تریدرهای حرفه‌ای است.

نکته: اگر شما یک فرد تازه‌کار هستید و نیاز به راهنمایی در این زمینه دارید، تیم سرمایه‌گذاری آکادمی پیروزی می‌تواند به شما کمک کند. شما با ارسال پیام به بخش پشتیبانی، درخواست عضویت در کانال سوشال تریدینگ آکادمی پیروزی را ارائه می‌دهید و به صورت رایگان در آن کانال عضو خواهید شد تا بهترین تریدرها و بهترین صندوق‌ها برای سرمایه‌گذاری به شما معرفی شود.

ربات‌های معامله‌گر

 

روش سومی که سرمایه‌گذاران می‌توانند با آن در بازار فارکس سود کنند، استفاده از ربات‌های معامله‌گر است. امروزه ۸۵% از معاملاتی که در بازار فارکس می‌بینید توسط ربات‌های هوشمند انجام می‌شود. شما نیز می‌توانید بر اساس سرمایه و نیاز خود یک ربات معامله‌گر را خریداری کرده و اجازه دهید که ربات با استفاده از الگوریتم‌های طراحی شده بجای شما ترید کند. برای این کار می‌توانید از فرصت همکاری آکادمی پیروزی با شرکت مطرح الگوهاپر استفاده کنید و ربات‌های معاملاتی آن را با تخفیف ویژه خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً اینجا کلیک کنید.

مدیریت سرمایه

هنگامی که شما به عنوان یک سرمایه‌گذار می‌خواهید در بازار فارکس وارد شوید، بسیار مهم است که بتوانید سرمایه‌گذاری خود را درست انجام دهید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که سرمایه خود را در چند حساب پم و کپی ترید تقسیم کنید و کل سرمایه‌تان را در یک مدل سرمایه‌گذاری نکنید. حتماً با برنامه‌ریزی صحیح سرمایه خود را در چند حساب کپی ترید و چند صندوق پم واریز کنید و یک ربات معامله‌گر نیز داشته باشید تا میانگین عملکرد آن‌ها برای شما سودده باشد و از ضررهای ناگهانی جلوگیری شود.

آنچه در مقاله پتانسیل کسب درآمد از فارکس خواندیم:

همان‌طور که در این مقاله خواندیم، افرادی که از دانش کافی معامله گری برخوردار نیستند نیز می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلف مانند کپی تریدینگ، حساب پم و استفاده از ربات‌های معامله‌گر در این بازار سود کنند. اتفاقاً استفاده از این روش‌ها بسیار سریع‌تر است و نیازی به گذراندن دوره‌های طولانی معامله گری ندارد.

فهرست مطالب

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *