3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

3 روز تا پایان ثبت‌نام رایگان در وبینار جذب سرمایه ترید

چگونه بدون سرمایه در بازار مالی فارکس درآمد داشته باشیم؟ + ویدیو آموزشی

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران ایرانی برای حضور در بازار فارکس، داشتن سرمایه‌های بالاست. از آنجا که‌ترید در فارکس یک کار پر ریسک است ارزش پول ایران نیز نسبت به دلار بسیار پایین است، تریدرهای خوب ایرانی که استعداد کافی در معامله گری دارند، عموماً با مشکل تأمین سرمایه اولیه مواجه هستند. ما در این مقاله بررسی خواهیم کرد که چطور می‌توانید به عنوان یک معامله گر با استعداد، سرمایه لازم برای ترید را جذب کنید.
جلسه ششم فارکس مقدماتی

چطور برای ترید در فارکس جذب سرمایه کنیم؟

طبق بررسی‌های انجام شده روی عملکرد معامله گران، بزرگ‌ترین تریدرهای جهان به طور میانگین سالانه ۳۰ تا ۵۰% می‌توانند سود کسب کنند. همین امر سبب شده تا معامله گرانی که می‌خواهند در این بازار سودهای مناسبی به دست بیاورند نیاز داشته باشند که با سرمایه‌های بزرگ‌ترید کنند. اگر بخواهید تریدری را یک شغل کامل برای خودتان بدانید، قطعاً بجز داشتن تخصص، نیاز به سرمایه دارید. تامین سرمایه‌های بالایی چون ۱۰، ۲۰ یا ۵۰ هزاردلار برای کاربران ایرانی کار چندان راحتی نیست و ریسک بسیار بالایی دارد. یکی سریع‌ترین روش‌های جذب سرمایه است که در ادامه آن را شرح خواهیم داد.

جذب سرمایه در فارکس
برای جذب سرمایه می‌توانید، از روش های مختلفی استفاده کنید مانند پراپ

پراپ فاندینگ چیست؟

پراپ فاندیگ به روشی گفته می‌شود که در آن شرکت‌های پراپ طی گذراندن تست‌های چند مرحله‌ای، سرمایه‌ای را در اختیار تریدرها قرار می‌دهند. این شرکت‌ها به این صورت عمل می‌کنند که شما باید ابتدا بر اساس سرمایه‌ای که لازم دارید، یک چلنج را خریداری می‌کنید و پس از گذراندن تست‌های آن سرمایه در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر به تصویر زیر نگاه کنید می‌توانید چلنج‌های یک شرکت پراپ را مشاهده کنید. البته قبولی در پراپ فاندینگ‌ها هم کار چندان راحتی نیست زیرا قوانین پیچیده‌ای دارند اما ما در آکادمی پیروزی این مسیر را برای شما هموار می‌کنیم

پراپ فاندینگ
پراپ فاندینگ برای جذب سرمایه برای معامله گری

جذب سرمایه از طریق آکادمی پیروزی

همان‌طور که گفتیم جذب سرمایه به طور مستقیم از طریق پراپ فاندینگ‌ها کار ساده‌ای نیست، اما آکادمی پیروزی دوره‌ای را آماده کرده که از ابتدا تا زمانی که شما بتوانید سرمایه خود را به طور کامل جذب کنید در کنارتان خواهد بود.

در دوره جذب سرمایه شما ابتدا در آکادمی پیروزی ثبت نام می‌کنید، یک تست کامل روانشناسی از شما گرفته می‌شود که مشخص شود آیا شخصیت شما برای معامله‌گری مناسب است یا خیر. سپس در کلاس‌های آموزشی شرکت می‌کنید، با منتور اختصاصی خود همراه می‌شوید تا تمامی چالش‌های شما در معامله‌گری برطرف شود. سپس یک حساب دمو ایجاد خواهید کرد و رویان ترید می‌کنید. زمانی که کارشناسان آکادمی تشخیص دهند که شما آماده معامله‌گری هستید، یک حساب سنت برایتان ایجاد خواهند کرد. پس از موفقیت در ایجاد استیتمنت حرفه‌ای در حساب سنت، با کمک تیم آکادمی پیروزی در اتاق معاملاتی عوض خواهید شد که کمک می‌کند تا بتوانید چلنج یکی از پراپ فاندینگ‌ها را پشت سر بگذارید و سرمایه لازم را کسب کنید.

جذب سرمایه از آکادمی پیروزی
برای جذب سرمایه معامله گری می‌توانید از سایت آکادمی پیروزی اقدام کنید.

آنچه در مقاله چگونه بدون سرمایه در بازار مالی فارکس درآمد داشته باشیم خواندیم:

همانطور که در این مقاله خواندید، شما اگر تریدر حرفه‌ای بازار فارکس هستید یا می‌خواهید به یک تریدر تبدیل شوید و نمی‌دانید چطور سرمایه مورد نیاز برای معامله‌گری را کسب کنید. ما در آکادمی پیروزی این فرصت را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید بعد از آموزش کامل در این زمینه به کمک کارشناسان و منتورهای آکادمی پیروزی، از طریق پراپ فاندینگ ها سرمایه لازم را کسب کنید.

امضا

تریدرهایی که سرمایه کافی برای معامله‌گری را ندارند می‌توانند از طریق پراپ فاندینگ ها و موفقیت در پلن‌های آن‌ها، این سرمایه را به دست بیاورند.

فهرست مطالب

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *